ERA63V220M10X16
Extended
Manufacturer
jieerrui
MFR.Part #
ERA63V220M10X16
JLCPCB Part #
C49256822
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 16mm 2000hrs@105℃ 220uF 480mA@120Hz 5mm 63V ±20% Plugin,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS