SRG0530-4R7-M
MFR.Part #
SRG0530-4R7-M
JLCPCB Part #
C53462976
Package
SMD,5.7x5.2mm
Description
4.5A 4.7uH 54mΩ 5A Molded Inductor ±20% SMD,5.7x5.2mm Power Inductors ROHS