JER2512F3R065
MFR.Part #
JER2512F3R065
JLCPCB Part #
C49164911
Description
3W 65mΩ Current Sense Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS