3296W-1-500
Extended
Manufacturer
jieerrui
MFR.Part #
3296W-1-500
JLCPCB Part #
C49190199
Package
Plugin-3P,9.5x4.9mm
Description
28 500mW 50Ω ±10% ±250ppm/℃ 插件-3P,9.5x4.9mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS