MA80V100M10X12
Extended
Manufacturer
jieerrui
MFR.Part #
MA80V100M10X12
JLCPCB Part #
C53120969
Package
SMD,D10xL12.5mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 10mm 12.5mm 2.9A@100kHz 2000hrs@105℃ 35mΩ 5mm 80V Polymer ±20% SMD,D10xL12.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS