JER1206F1R075
MFR.Part #
JER1206F1R075
JLCPCB Part #
C49164946
Description
1W 75mΩ Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS