JER1206F1R010
Extended
Manufacturer
jieerrui
MFR.Part #
JER1206F1R010
JLCPCB Part #
C46634437
Package
1206
Description
10mΩ 1W Alloy Resistor、Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS