ERA35V100M6X7
MFR.Part #
ERA35V100M6X7
JLCPCB Part #
C49256802
Package
Plugin,D6.3xL7mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 101mA@120Hz 2.5mm 2000hrs@105℃ 35V 6mm 7mm ±20% Plugin,D6.3xL7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS