ERA10V100M5X7
Extended
Manufacturer
jieerrui
MFR.Part #
ERA10V100M5X7
JLCPCB Part #
C49256785
Package
Plugin,D5xL7mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 105mA@120Hz 10V 2000hrs@105℃ 2mm 5mm 7mm ±20% Plugin,D5xL7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS