ERA100V680M16X35
Extended
Manufacturer
jieerrui
MFR.Part #
ERA100V680M16X35
JLCPCB Part #
C51904436
Package
Plugin,D16xL35.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.43A@120Hz 100V 2000hrs@105℃ 680uF ±20% 插件,D16xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS