3362S-1-504LF
Extended
Manufacturer
jieerrui
MFR.Part #
3362S-1-504LF
JLCPCB Part #
C52754380
Package
插件-3P,7x6.8mm
Description
1 500kΩ 500mW ±10% ±150ppm/℃ 插件-3P,7x6.8mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS