MA25V220M6X8
Extended
Manufacturer
jieerrui
MFR.Part #
MA25V220M6X8
JLCPCB Part #
C46550464
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
-55℃~+105℃ 2.9A@100kHz 2000hrs@105℃ 220uF 25V 28mΩ@100kHz 6.3mm 7.7mm Polymer ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS