3296W-1-102
Extended
Manufacturer
jieerrui
MFR.Part #
3296W-1-102
JLCPCB Part #
C48997938
Package
Plugin-3P,9.5x4.9mm
Description
1kΩ 28 500mW ±10% ±250ppm/℃ 插件-3P,9.5x4.9mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS