ERB50V47M6X11
Extended
Manufacturer
jieerrui
MFR.Part #
ERB50V47M6X11
JLCPCB Part #
C51904446
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 290mA@100kHZ 47uF 5000hrs@105℃ 50V ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS