TVEP07-N031CR
MFR.Part #
TVEP07-N031CR
JLCPCB Part #
C19271103
Package
Plugin-4P,6.2x6.2mm
Description
-40℃~+85℃ 12V 3.1mm 50mA 6.2mm 6.2mm No PC Pin Round Button SPST Through Hole Without Bracket 插件-4P,6.2x6.2mm Tactile Switches ROHS