TVEF02-N025CB-R
Extended
Manufacturer
jianfu
MFR.Part #
TVEF02-N025CB-R
JLCPCB Part #
C19271089
Package
SMD-4P,6.4x6.2mm
Description
-40℃~+85℃ 12V 2.5mm 50mA 6.2mm 6.4mm No Round Button SMD(SMT) Tab SPST Surface Mount,Vertical Without Bracket SMD-4P,6.4x6.2mm Tactile Switches ROHS