MP2032K76812002
Extended
Manufacturer
huaxindianzi
MFR.Part #
MP2032K76812002
JLCPCB Part #
C17702402
Package
DT-38
Description
-20℃~+70℃ 12.5pF 32.768kHz 70kΩ Through Hole Crystal Oscillator ±10ppm ±30ppm DT-38 Crystals ROHS