SMD2920-500-16
Extended
Manufacturer
hongjiacheng
MFR.Part #
SMD2920-500-16
JLCPCB Part #
C47753902
Description
-40℃~+85℃ 10A 16V 2.5W 31mΩ 40A 4mΩ 5A 5s 2920 Resettable Fuses ROHS