SMD2920-200-33
Extended
Manufacturer
hongjiacheng
MFR.Part #
SMD2920-200-33
JLCPCB Part #
C47753884
Description
-40℃~+85℃ 1.4mm 1.8W 120mΩ 20mΩ 2A 33V 4.5s 40A 4A 5.44mm 7.98mm 2920 Resettable Fuses ROHS