SMD2920-100-33
Extended
Manufacturer
hongjiacheng
MFR.Part #
SMD2920-100-33
JLCPCB Part #
C47753877
Description
-40℃~+85℃ 1.1A 1.5W 2.2A 33V 40A 410mΩ 500ms 65mΩ 2920 Resettable Fuses ROHS