SMBJ120CA
Extended
Manufacturer
hongjiacheng
MFR.Part #
SMBJ120CA
JLCPCB Part #
C49066963
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 120V 147V 193V 2 3.11A 5uA 600W Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS