SMD2018-260-24
MFR.Part #
SMD2018-260-24
JLCPCB Part #
C47753869
Description
-40℃~+85℃ 1.6W 2.6A 24V 25mΩ 40A 5A 5s 75mΩ 2018 Resettable Fuses ROHS