SMD2018-100-15
MFR.Part #
SMD2018-100-15
JLCPCB Part #
C47753865
Description
-40℃~+85℃ 1.1A 1.2W 15V 2.2A 35A 360mΩ 400ms 60mΩ 2018 Resettable Fuses ROHS