SMD1812-150-24
Extended
Manufacturer
hongjiacheng
MFR.Part #
SMD1812-150-24
JLCPCB Part #
C46641161
Description
-40℃~+85℃ 1.1mm 1.5A 160mΩ 1W 24V 3.41mm 3A 4.73mm 40A 40mΩ 500ms 1812 Resettable Fuses ROHS