SMD1812-050-30
Extended
Manufacturer
hongjiacheng
MFR.Part #
SMD1812-050-30
JLCPCB Part #
C46641046
Description
-40℃~+85℃ 1.4Ω 150ms 150mΩ 1A 1mm 3.41mm 30V 4.73mm 40A 500mA 800mW 1812 Resettable Fuses ROHS