SMD1812-035-60
Extended
Manufacturer
hongjiacheng
MFR.Part #
SMD1812-035-60
JLCPCB Part #
C46641044
Description
-40℃~+85℃ 150ms 1W 2.7Ω 3.2mm 350mA 4.5mm 400mΩ 40A 60V 750mA 1812 Resettable Fuses ROHS