SMD1812-020-30
Extended
Manufacturer
hongjiacheng
MFR.Part #
SMD1812-020-30
JLCPCB Part #
C46641039
Package
1812
Description
-40℃~+85℃ 1.1mm 200mA 3.41mm 30V 350mΩ 4.73mm 400mA 40A 40ms 5Ω 800mW 1812 Resettable Fuses ROHS