SMD1210-110-8
Extended
Manufacturer
hongjiacheng
MFR.Part #
SMD1210-110-8
JLCPCB Part #
C47753352
Description
-40℃~+85℃ 1.1A 1.1mm 2.2A 2.8mm 210mΩ 3.5mm 300ms 40A 50mΩ 600mW 8V 1210 Resettable Fuses ROHS