SMD1210-005-60
Extended
Manufacturer
hongjiacheng
MFR.Part #
SMD1210-005-60
JLCPCB Part #
C47753335
Package
1210
Description
-40℃~+85℃ 1.2mm 1.5s 150mA 2.8mm 2.8Ω 3.5mm 40A 50mA 50Ω 600mW 60V 1210 Resettable Fuses ROHS