SMD1206-025-30
Extended
Manufacturer
hongjiacheng
MFR.Part #
SMD1206-025-30
JLCPCB Part #
C46641006
Description
-40℃~+85℃ 1.9mm 100ms 1mm 2.5Ω 250mA 3.6mm 30V 350mΩ 40A 500mA 600mW 1206 Resettable Fuses ROHS