SMD0805-020-24
Extended
Manufacturer
hongjiacheng
MFR.Part #
SMD0805-020-24
JLCPCB Part #
C46640978
Description
-40℃~+85℃ 0.8mm 1.5mm 2.2mm 200mA 20ms 24V 3.5Ω 40A 500mA 500mW 500mΩ 0805 Resettable Fuses ROHS