HMLV1206-101G
Extended
Manufacturer
hongjiacheng
MFR.Part #
HMLV1206-101G
JLCPCB Part #
C49247590
Package
1206
Description
120A 165V 260pF 60V 800mJ 85V 90V~110V 1206 Varistors ROHS