BZX884B5V1
Extended
Manufacturer
hongjiacheng
MFR.Part #
BZX884B5V1
JLCPCB Part #
C53238086
Package
DFN1006-2L
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 250mW 2uA@2V 480Ω 5.1V 5V~5.2V 60Ω DFN1006-2L Zener Diodes ROHS