5.0SMDJ28CA
Extended
Manufacturer
hongjiacheng
MFR.Part #
5.0SMDJ28CA
JLCPCB Part #
C42371727
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 110.1A 28V 34.4V 45.4V 5kW 5uA Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS