BZX584B3V6
Extended
Manufacturer
hongjiacheng
MFR.Part #
BZX584B3V6
JLCPCB Part #
C53238089
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 150mW 3.53V~3.67V 3.6V 5uA@1V 600Ω 90Ω SOD-523 Zener Diodes ROHS