HX PZ-2.54-02-05-S-PB3.2
Extended
Manufacturer
hanxia
MFR.Part #
HX PZ-2.54-02-05-S-PB3.2
JLCPCB Part #
C42391554
Package
SMD,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 10P 1kV 2 2.54mm 2.54mm 2.5mm 2x5P 3A 6mm Black Brass Gold Pin Header Surface Mount,Vertical SMD,P=2.54mm Pin Headers ROHS