XDZ127-2-10-S-1.0-G1
MFR.Part #
XDZ127-2-10-S-1.0-G1
JLCPCB Part #
C19268851
Package
SMD,P=1.27mm
Description
-40℃~+105℃ 1.27mm 1A 1mm 2 20P 2x10P 4mm Black Pin Header Surface Mount,Vertical SMD,P=1.27mm Pin Headers ROHS