XD-0.8-13PLT
Extended
Manufacturer
chxunda
MFR.Part #
XD-0.8-13PLT
JLCPCB Part #
C17700300
Package
SMD,P=0.8mm
Description
-40℃~+105℃ 0.8mm 1 13 13P 1x13P 30V 500mA LCP Phosphor bronze Surface Mount,Vertical SMD,P=0.8mm Wire To Board Connector ROHS