XDM254-1-08-Z-8.5-G0
Extended
Manufacturer
chxunda
MFR.Part #
XDM254-1-08-Z-8.5-G0
JLCPCB Part #
C19268701
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x8P 2.54mm 3A 8.5mm 8P Square Hole Through Hole Top 插件,P=2.54mm Female Headers ROHS