XDM254C-1-14-Z-3.0-G0
MFR.Part #
XDM254C-1-14-Z-3.0-G0
JLCPCB Part #
C19184308
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 14P 1x14P 2.54mm 3A 3mm Brass Round Hole Through Hole Tin Top 插件,P=2.54mm Female Headers ROHS