XD2EDGRC-5.08-3P-V
MFR.Part #
XD2EDGRC-5.08-3P-V
JLCPCB Part #
C22380503
Package
Push-Pull,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 15A 1x3P 3 300V 3P 5.08mm Board Side/Socket - Closed Green Hinged (Snap On) Right-Angle 弯插,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS