XDZ254-1-02-W-2.5-G1
Extended
Manufacturer
chxunda
MFR.Part #
XDZ254-1-02-W-2.5-G1
JLCPCB Part #
C18905862
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x2P 2.54mm 2.5mm 2P 3A 3mm 6mm Black Pin Header Right Angle 弯插,P=2.54mm Pin Headers ROHS