Z8PE002PZ010SG
Extended
Manufacturer
Zilog
MFR.Part #
Z8PE002PZ010SG
JLCPCB Part #
C2640295
Package
DIP-18
Description
10MHz 14 3V~5.5V 512Byte OTP Others DIP-18 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS