Z8F6422AR020EG
MFR.Part #
Z8F6422AR020EG
JLCPCB Part #
C2640308
Package
LQFP-64(10x10)
Description
-40℃~+105℃ 10bit 20MHz 3V~3.6V 46 4KB 64KB 8 Bit Built-in FLASH eZ8 LQFP-64(10x10) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS