Z8F4821PM020EG
MFR.Part #
Z8F4821PM020EG
JLCPCB Part #
C2640873
Package
DIP-40
Description
-40℃~+105℃ 10bit 20MHz 29 3V~3.6V 48KB 4KB 8 Bit Built-in FLASH eZ8 DIP-40 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS