Z8F2421VN020EG
MFR.Part #
Z8F2421VN020EG
JLCPCB Part #
C2640864
Package
LCC-44(16.6x16.6)
Description
-40℃~+105℃ 10bit 20MHz 24KB 2KB 31 3V~3.6V 8 Bit Built-in FLASH eZ8 LCC-44(16.6x16.6) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS