Z8F0831QJ020EG
MFR.Part #
Z8F0831QJ020EG
JLCPCB Part #
C2640417
Package
QFN-28-EP(5x5)
Description
-40℃~+105℃ 2.7V~3.6V 20MHz 25 256Byte 8 Bit 8KB Built-in FLASH eZ8 QFN-28-EP(5x5) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS