Z8F0831HH020SG
MFR.Part #
Z8F0831HH020SG
JLCPCB Part #
C7457226
Package
SSOP-20
Description
0℃~+70℃ 17 2.7V~3.6V 20MHz 256Byte 8 Bit 8KB Built-in FLASH eZ8 SSOP-20 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS