Z8F081AQB020SC
MFR.Part #
Z8F081AQB020SC
JLCPCB Part #
C2640501
Package
QFN-8(5x6)
Description
2.7V~3.6V 20MHz 6 8KB FLASH QFN-8(5x6) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS