Z8F081AHJ020EG
MFR.Part #
Z8F081AHJ020EG
JLCPCB Part #
C2640576
Package
SSOP-28-208mil
Description
2.7V~3.6V 20MHz 25 8KB FLASH SSOP-28-208mil Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS